Популярне

Культура

Де у Тернополі можна знайти "ласти" і "слуг"

Мовні ляпи та «стібання» тернополян можна зустріти на вулицях Тернополя.

Ти ще не в Партії регіонів - тоді заходь на "Facebook"

Депутатів із Партії регіонів тепер можна знайти в Інтернеті. Що ж, тепер видно, чим займається провладна партія замість того, щоб сидіти на засіданні Верховної Ради.

Допоможи тернопільській владі - розмалюй пам’ятник

Противники розмальовування воєнної техніки оголосили боротьбу тим, хто радо до Дня захисту дітей розфарбовував воєнну техніку.

П’ятниця, 13: забобони чи небезпека?

На календарі 13 число, та ще й і п’ятниця. Як пережити цей день,щоб не наткнутися на неприємності? І взагалі чи варто вірити в небезпеку такого дня. Щодо цього, безперечно, у кожного є своя думка. Одні люди, прокидаючись з позитивним настроєм радять не звертати увагу на дату. Відомо ж: «Для щасливих часу не існує». Інші ж маніакально намагаються проспати чи десь сховатися від цього числа. Краще закрити себе десь,ніж нарватися на неприємності.

Про гуцулів та оленів

Поки в Тернополі мітингують на захист української мови, на Івано-Франківщині вимагать впровадження іще одної .

Історія фотографії

Своє професійне свято сьогодні відзначають фотографи.

Дід, мова і youtube

Свій відео-внесок на захист української мови зробив і youtube.

День солодкої насолоди

Гарячий, чорний,молочний, пористий, можна з горіхами, з родзинками чи іншими наповнювачами. Ви й досі не здогадалися про що йтиме мова? Так, про шоколад. Чому? 11 липня весь світ відзначає солодкий День цього, без сумніву, смачного і корисного делікатесу. Традиція святкувати цей день виникла зовсім недавно, лише 17 років тому, у Франції. Проте у Європі швидко здобула популярність у світі.

Тернополяни спільно добиратимуться на "Бандерштат"

Соціальні мережі не лише зараз засіб для спілкування, а й місце, звідки можна домовитися про поїздку, згуртуватися за інтересами чи домовитися про спільні вихідні.Так соціальній мережі Вконтакті зявилася група, яка називається Тернопільщина їде на Бандерштат.

10 липня світ буде без "Вікіпедії"

Вільна енциклопедія "Вікіпедія", а саме російськомовна версія сьогодні буде недоступна для користувачів всесвітньої павутини.

Еквівалентна вартість 1 гривні. Що у Тернополі можна купити за купюру зі зображенням князя Володимира?

«Копійка гривню береже», - говорить народна мудрість. А що ж береже гривня? Чого варта купюра зі зображенням князя Володимира Великого у наш час, коли в країні прогресує загальна думка, що через інфляцію гроші геть знецінилися. На запитання, а що ж ви можете купити за 1 гривню, більшість мешканців файного міста відповідають, що абсолютно нічого.

Фестиваль АртПоле вібудеться за 100 км від Тернополя

12–16 липня в селі Уніж, що на Івано-Франківщині, в мальовничому Дністровському каньйоні відбудеться десятий Міжнародний фестиваль АртПоле. Минулоріч тернополяни бачили, на скільки красивою була сцена фестивалю. Вдень вона мала вигляд велетенського гнізда. А вночі – світилася різноманітними візерунками, котрі танцювали по ній в такт казковій музиці.

Зарваниця може приймати гостей

Марійський духовний центр, що у Зарваниці, готується до Всеукраїнської і молодіжної прощі.

Концерт Елтона Джона і Queen на Майдані

30 червня, у київській фан-зоні Євро-2012 відбувся благодійний концерт Елтона Джона і групи Queen, який за підрахунками організаторів зібрав на Майдані Незалежності понад 250 тисяч глядачів.

Бучацька ратуша буде смітником

На Тернопільщині унікальна пам’ятка архітектури середини 18 століття не має даху.

«Франкенштейн» на вулицях Тернополя

«Москвич» на вулицях Тернополя не така вже й поширена марка автомобіля. Вулиці файного міста переповнені Ланосами, Сітроенами, Опелями. А Віктор і Богдан Бойчуки їздять на «Москвичі» червоного кольору, з художнім розписом з обох боків і дуже екзотичною назвою - «Франкенштейн». А про свого залізного коня говорять з гордістю і неабияким блиском в очах.

«Ціна» випускника -2012

Його очікують з нетерпінням, вимріюють, ретельно готуються, та лише за один день він перетворюється з мрії на історію. Він асоціюється з юністю, з усмішками, але водночас зі сльозами на очах батьків. Все це – про випускний бал. «Останній раз одягнеш форму і поплач останній вальс» - співає про випускний «Скрябін». Та кожна медаль має два кінці, і за приємними емоціями, за вишуканим вбранням і гучною забавою стоять чималі витрати. Вже незабаром вчорашні школярі танцюватимуть останній вальс. Цікаво, скільки коштує свято прощання зі школою для тернопільських одинадцятикласників? Давайте підрахуємо.

У «Перемозі» - презентація нової стрічки

Діяльність ОУН - одна з маловідомих сторінок нашої історії. Сьогодні в незалежній державі ми маємо можливість подивитися по-іншому на події тих років. Хто ж вартий називатися героєм? Над цим змушує задуматися документально-художній фільм "Служба безпеки ОУН. Зачинені двері", презентація якого відбулася 5 квітня в Українському Домі "Перемога".

Кава на роботі знижує мотивацію до праці

Результати експериментів канадських вчених можуть змусити переглянути свої погляди мільйони людей, які починають свій день з чашки кави, щоб збадьоритися перед робочим днем. Виявилося, що кофеїн знижує мотивацію до розумової праці.

Перший в Україні Музей звуку відкрили в Одесі

27 березня в Одесі в кількох кімнатах будинку №13 на вулиці Жуковського відкрився перший в Україні Музей звуку, в якому представлені унікальні екземпляри звукової апаратури і носії інформації, – від історичних раритетів до найсучаснішої звуковідтворювальної техніки.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією