Популярне

Смачного сніданку!

Не у кожного із нас є звичка снідати. Кожного дня ми збираємось на роботу, але поснідати не встигаємо часто через те, що просто багато часу виділяємо для сну. Той, хто все ж снідає зазвичай обирає в якості сніданку бутерброди, каву, омлет.

Найпопулярнішими є бутерброди та омлет, бо на їх приготування не потрібно витрачати багато часу. Але варто тільки трошки все обдумати є багато інших альтернатив омлету чи бутербродам.
Наприклад, можна обрати різноманітні каші. Їх приготування не займе багато часу. Деяка різноманітність не дозволить приїдатись їжі. Наприклад, чудово збадьорить та й містить багато вітамінів молочна рисова каша. Хто любить солодке може сюди додати трішки цукру та ізюму. Сніданок вийде дуже поживним. Манну кашу готувати довго не доведеться. Приготуйте для себе мус манної крупи із фруктами. Прикрасити кашу можна улюбленими фруктами, а ще додати варення.
Популярною є і вівсянка з ягодами, кукурудзяна та ячна каша. Про них не потрібно забувати.
Не забувайте і про кисломолочні продукти. Ранком можна змішати сир із фруктами та сметаною, або приготувати сирники.
 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією