Популярне

Як навчитись програвати?

Особливо добре відчувати себе переможцем та гідно тримати всі здобутки. Але у житті бувають різні моменти: деколи нам фортуна посміхається і ми отримуємо бажане, а інколи навпаки – супроводжують невдачі.

Програвати – справа не приємна. Не кожен вміє вистояти поразку, бо це може бути настільки боляче, що людина впадає у крайнощі. Негативні емоції через програш можуть поглинути особистість.  Варто знати: «Уміння програвати, пробачити – корисно для психічного здоров’я, хоча ці риси не притаманні кожному». Провал, програш, дається людині важко, бо б’є по-власному «я». поразка – несе у собі багато плюсів, але через власні емоції людина може не відчути це. Наприклад, програш несе безцінний досвід, є можливість удосконалити набуте, аналізувати себе і власні помилки, можливість почати заново справу, але вже враховуючи перешкоди.
Вміння програвати повинні навчити батьки ще з дитинства. Як всім відомо: «Діти копіюють поведінку батьків». І якщо вони не вміють програвати, то й цього не вмієте Ви, або показуєте дитині невдалі приклади. У формі гри покажіть дитині любов до суперника. Вміння контролювати свої емоції.
Для дитини авторитетом є батьки, а тому Ви повинні завжди висловлювати свою підтримку до малечі. Так дитині набагато легше впоратись із неприємностями. Звісно, коли дитина виграє – похвалити неважко. Набагато важче підібрати слова під час програшу. То ж варто пояснити: «Програш – це хороший урок».
Як отримати поразку? Не біжіть відразу втішати дитину.. дайте час і можливість прийняти дану ситуацію, звикнутись із думкою. Вже через деякий час (годинку) просто спокійно поговоріть з дитиною. Програш – не повинен стати трагедією.
 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією