Популярне

Міфи стресу

У кожної людини протягом життя виникають різні ситуації, як позитивні так і негативні. В свою чергу негативні викликають таке явище як стрес, що є не досить хорошим станом для людини.

З англійської слово «стрес» перекладається як «напруга», а у своїм  змісті воно несе негативну емоційну та психічну реакцію на певну ситуацію. Проте у кожного з нас він виражається індивідуально. Та варто задуматися чи все настільки погано коли у людини виникає стрес.
Існують три міфи стресу, які можна спростовувати, або трактувати по іншому. По-перше стрес веде до хвороби, по-друге до стресу доводить робота і по-третє стрес потрібно уникати. Це сталі істини, які відомі кожному. Проти чи насправді це так? Дуже багато вчених вважають що стрес буває не лише негативним явищем у житті, а й корисним, як не дивно. Це буває лише тоді, коли людина його контролює. Така точка зору спростовує міф про те, що стрес веде до хвороби, контрольований стрес навпаки загартовує організм та характер.
Також можна спростувати міф, що робота приводить до стресу. Адже сам стрес не виникає від того що ми працюємо, він виникає від того як ми сприймаємо нашу роботу. Потрібно, щоб вона приносила нам задоволення, тому нам важливо вміти контролювати власні думки та навчитися сконцентровуватися в любій ситуації.  Третій міф, що стрес необхідно уникати хочу також спростувати. Нам його треба не уникати, а вчитися контролювати. Адже уникнути його не в наших силах, це стан який виникає і є. проте якщо ми зможемо його використовувати як позитивне явище, яке нам допомагає, то сам стрес зможе стати для нас в певних ситуаціях перевагою. Адже контролюючий стрес – це потрібний стрес нашому організму.
Для того щоб навчитися його контролювати відомі такі поради:
1.    плануйте;
2.    концентруйтеся на дійсності;
3.    виконуйте не великий обсяг роботи;
4.    радійте осягненому та будьте вдячні;
5.    не очікуйте багато;
6.    дозволяйте собі легкість;
7.    живіть теперішнім моментом.
 

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією