Популярне

Три правила успішного життя за Павлом Шереметою

 Якщо вам потрібно щось змінити у своєму житті, або якщо ви хочете іншого ніж отримуєте зараз від життя, чи якщо для вас головною ціллю є досягнення успіху то почніть в першу чергу із самого себе. Адже у кожного з нас є лише одне життя, і на жаль це не репетиція, тому ми повинні взяти від нього усе що хочемо.

Для того щоб почати змінювати своє життя вже зараз можна просто почати жити за трьома правилами, які озвучив засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS) – Павло Шеремета.
1. Нічого не очікуй. Здається ніби так просто ніколи нічого від нікого не очікуй, але в цей час це досить складно зробити. Адже десь на підсвідомому рівні ми завжди надіємося що хтось це зробить за нас. Проте це ілюзія. Ніхто за нас не зробить нашу країну, наше життя і тим більше наш день. Ми можемо це зробити лише самі.
2. Нікого не звинувачуй. Чомусь у нашій свідомості ще змалку формується хибна думка що у наших проблемах винні усі тільки не ми. Ціле життя у нас не той вуз, не той викладач, не той директор, не той працівник, не та країна, не той народ, не той час, і т. д. Проте рідко хто зупиняється і задумається над тим чи можливо «Я не той»?!
3. Роби щось. Це саме цікаве правило, тому що очікувати щось від інших, а потім звинувачувати їх у нездійсненні ваших очікувань дуже легко. А от почати діяти самому, втілювати свої цілі у життя є складнішим, проте воно цього варте.
З одного боку ці три правила є дуже простими, проте якщо почати жити за ними то ваше життя зміниться кардинально. Сам погляд на нього буде здійснюватися під іншим кутом, проблеми, які здавалися глобальними будуть смішними, а життя набере зовсім інших красок. 
 
 

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією