Популярне

Як навчити дитину ділитися?

Маленькі діти не знають гратися. Чому? Все полягає в тому, що вони не знають ділитися. Кожен із них вважає, що ця річ його. Крики: «Це моє, віддай» - чути споконвіку у кожному дворі.

xПри цих криках можемо спостерігати штовханину, кусання, щипання один одного. Таким чином, у дітей виникає проблема пов’язана із діленням іграшок, речей, що перетворюється у конфлікт. А це у свою чергу впливає на батьків, бо вони починають соромитися через дитячу жадність, вважають, що дитина виросте хуліганом.

Увага! Дитина сама не знає, що треба ділитися, бо цю навичку прививають і вчать батьки. Малюку неважливо про ситуацію яка склалася чи іграшку взяли його, чи річ не його, але він кричить: «Це моє»». Так дитина відстоює свою власність, відчуває, що вона контролює це. Діти бояться і не розуміють наступне: дати погратися і віддати назавжди річ не тотожно. Всі ж думають про те, що дану іграшку взяв погратися інший, він її забере. Роз’ясніть цю ситуацію дитині сказавши: «Якщо тепер ти даси другу (подрузі) погратися з іграшкою, наступного разу отримаєш можливість погратися із її (його) річчю».  Дайте дитині зрозуміти, що добрі вчинки завжди повертаються.

Вдома варто зробити наступне: взяти іграшку та встановити чергу хто її буде тримати, гратися з нею. Спочатку дитина, потім мама, тато, а потім знову дитина. Так, Ви малюку покажете, що іграшка знову повертається у його руки, він володіє нею попри те, що поділився із батьками.

Маленькі діти емоційні, пульсивні. Не  панікуйте якщо дитина не ділиться речами, вона не егоїст. Пам’ятайте, що не всі дорослі діляться своїми речами.
 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією