Популярне

Зима близько, або як зігрітися у холодну пору року?

«Бабине літо» закінчилось і осінь остаточно заявила про свої права першими заморозками…

Що робити бідному студенту  в гуртожитку або просто економній людині? Як зігріватися, коли волею долі Ви змушені жити у старому, холодному  «від  природи» будинку, де через обігрівач постійно вибиває світло або ще й до всього цього - вікна радянського виробництва? Таких в Україні чимало і навіть опалення Вашого житла, на жаль, не гарантує тепло.  Причини бувають різні, але зігріватися необхідно усім.

Ось декілька порад:
1.    «Класичний» спосіб знають, напевно, абсолютно усі  – шерстяні шкарпетки, гарячий чай, плед і…теплий кіт.
2.    Переконайтеся, що вікна не пропускають тепло (позатуляйте усі можливі щілини і повісьте масивні штори, які блокуватимуть потоки повітря).
3.    Застеліть килими. Вони попередять втрату тепла через підлогу, а також є більш теплою поверхнею для ходьби, ніж дерево чи бетон.
4.    Запаліть свічки. Це не лише романтично, але й тепло.
5.    Спортивна п’ятихвилинка ще нікому не завадила. Стрибки і біг на місці допоможуть зігрітися. Або вбийте двох зайців та  займіться прибиранням – і розминка для пришвидшення кровообігу, і чистота.
Але цих способів буває недостатньо, адже тепла потребує не лише тіло, але і душа. Для цього:
6.    Увімкніть для цього музику, яка асоціюється у Вас із спекотним літом та яскравим сонцем.
7.    Думки – матеріальні, тому самонавіювання може також посприяти зберіганню тепла. Кажіть фразу: «мені тепло» і Ваш організм у це повірить.
8.    Дуже дивний спосіб із назвою «Прийміть холод», але для декого справді дуже ефективний. Якщо Ви тремтите, то спробуйте просто розслабити тіло. Стане легше, принаймні, так кажуть.
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією