Популярне

Фрукти та овочі, які не можна їсти на голодний шлунок

Попри  те, що користь деяких фруктів та овочів давно не новина, як виявилося, не все так однозначно і про  їхнє вживання теж потрібно дещо знати.

З’ясовано, що на голодний шлунок не можна споживати апельсини, помідори, банани тощо. У чому ж причина
Апельсини можуть спровокувати алергічні реакції та навіть гастрит. Помідор багатий на пектин та дубильну кислоту, які можуть стати причиною утворення шлункового каміння.
Банани ж, у свою чергу, через великий вміст магнію, може порушувати кальцієво-магнієвий баланс в організмі.
Які ще продукти шкідливі на голодий шлунок? Це паприка, капуста, огірки. Вони подразнюють слизову оболонку шлунка.
Солодке зранку теж варто уникати. Якщо цукор потрапляє в організм. який «ще нічого не їв», крім солодощів, то він не може виділяти необхідну кількість інсуліну для нормального функціонування наших органів.
Сирі овочі, до речі, теж не варіант для голодного шлунка. Вони містять кислоти, які забезпечать Вам гастрит.
І ще одне: щоб наш організм «завівся» зранку, випийте щось гаряче – чай, наприклад. Холодні напої не запустять травневу систему на повну потужність. А каву, до речі, на головний шлунок теж краще не вживати, адже вона теж подразнює стінки шлунка.
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією