Популярне

Стретчинг: що варто знати?

Сьогодні дівчата та жінки намагаються підтримувати себе у відмінній формі. Щоб бути стрункою прекрасна стать використовує різні методи: дієти, спорт, танці. На сьогоднішній день існує таке широке коло занять для активності, що й не знаєш ж чого вибрати (фітнес, аеробіка, йога, басейн, інше).

У такому переліку легко розгубитися, а головне вибрати для себе правильний варіант. То ж що обрати?
Стає дедалі популярніше обирати стретчинг – це вид аеробіки, який представляє собою комплекс вправ на розтягування. Чому стретчинг набирає актуальності? Заняття підходять кожному незалежно від віку та й гнучкості.  Щодня Ви виконуватимете різні вправи (всі, або ж на власний вибір).  Заняття стретчингом дають такі позитиви:
•    Стимулювання кровообігу і циркуляції лімфи;
•    Знімання больових відчуттів викликані стресовими ситуаціями;
•    Сповільнення процесу старіння організму;
•    Збереження еластичності м’язів;
•    Поліпшення постави;
•    Гнучкість тіла.
Увага! Розтягуватися потрібно до певної межі. Тобто розтяжка не повинна викликати больових відчуттів. Перед заняттям аеробікою потрібно проконсультуватись з фахівцем. Стретчинг підходить всім, кому дозволені заняття загально-фізичною підготовкою.
Стретчинг надає можливість хорошої розтяжки, а тому Ви зможете сідати на шпагат. Розтяжка шийних м’язів, спини, рук і ніг, роблять суглоби більш пластичними.
Помітний результат після занять аеробікою вже помітний через певний проміжок часу (місяць-два), але заняття мають відбуватись регулярно.
 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією