Популярне

Як зберегти зір?

У сучасному світі важко зберегти власний зір. Кожного дня людині доводиться напружувати очі. 8 годинний робочий день за комп’ютером, а потім приходимо додому і знову те саме: комп’ютер, ноутбук, планшет, мобільний телефон, телевізор – від цього ми ніяк не можемо відвернути увагу.

Майже нікому не вдається після роботи відмовитись від даної техніки, а зробити свій вибір на користь прогулянки в парку чи зайнятись іншими справами. Ще й до всього на здоров’я очей впливає наше харчування, забруднене навколишнє середовище.  То ж щоб бачити на всі 100% потрібно прикласти багато зусиль.
Щоб зберегти зір на довгі роки потрібно звернути увагу на своє робоче місце та облаштувати його правильно. Ще з дитинства та й в школі нас вчать, що робочий стіл повинен добре освітлюватися. У темряві випромінювання монітора набагато небезпечніше і має більший негативний вплив на очі. Варто пам’ятати: при довготривалій роботі за комп’ютером потрібно робити перерви. Наприклад, протягом перерви що триває 10 хвилин – займайтесь фізичними вправами. Таким чином, Ви дозволяєте м’язам очей трохи відпочити.
Інший метод захисту власного зору – при сонячній погоді потрібно одягати сонцезахисні окуляри. Але цим принципом мало людей керується. Хтось не любить сонцезахисні окуляри, а хтось просто забуває їх постійно вдома чи автомобілі. Ультрафіолетові промені і яскраве світло роблять украй негативний вплив на сітківку очей.
Для того, щоб зберегти зір потрібно менше знервуватись та уникати стресових ситуацій.
Не забувайте їсти вітаміни та фрукти.
 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Чер
12
Знайшовши якість і захист: де купити найкращі плівки для ламінування

Чи часто ви знаходите себе у пошуку ідеального рішення для збереження і захисту ваших важливих документів та фотографій? Ламінування є надійним способом зберегти документи від зносу, забруднень та вологості. Якщо ви шукаєте найвищу якість плівок для ламінування, то ви потрапили за адресою! У цій статті ми розкажемо вам про найкращі місця, де можна придбати плівки для ламінування, які гарантовано забезпечать вам бездоганний результат.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією