Популярне

Шум у вухах: причини та наслідки

Шум у вухах буває різним: шипіння, гудіння, дзвін писк, скрегіт. Можна перераховувати довго, але це не має значення, бо, яким би не був звук, потрібно одразу звернутися до лікаря, навіть у вихідний чи у свято.

Різка поява шуму, як правило, обумовлена перенесеним стресом або перевантаженням на роботі. У більшості випадках виникає наступного ж дня після перенесеного психологічного напруження.
Існує об’єктивний та суб’єктивний шум. Перший чує не лише сам пацієнт, а й лікар ( з використанням фонендоскопа). Він може виникати у результаті скорочення мязів глотки чи евстахієвої труби, зміни тиску в барабанній перетинці.
Cуб’єктивний шум чує лише хворий. Цей випадок – ознака патології внутрішнього чи середнього вуха, але він може виникати і при захворюваннях інших органів. Наприклад, остеохондроз шийного відділу хребта, остеосклерозі судин головного мозку, при низькому тиску.
Біда не ходить одна. Супроводжувати шум у вухах можуть біль голови, нудота, лихоманка.
Якщо шум виникає часто, то це погіршує якість життя хворого. Заважає спокійно спати, працювати, відпочивати, навіть може викликати депресію.
Шум у вухах, як правило, симптом якоїсь хвороби. Але більшість із них чудово лікуються. Чим раніше Ви почнете вирішувати цю проблему, тим краще.
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією