Популярне

Розчинна кава: небезпека вживання

Кава стала популярним напоєм не тільки вдома, але й на роботі. Багато хто вживає її щоранку, мовляв тільки так можна проснутися й отримати заряд енергії.
 

Однак мало хто здогадується, що окрім тонізуючих властивостей організм людини отримує порцію шкідливих речовин.
«Бізнес-область» рекомендує людям, які мають, захворювання нирок, ішемічну хворобу серця, гіпертонію, глаукому, безсоння і страждають на атеросклероз утриматися від вживання розчинної кави. Окрім того вона провокує виникнення печії, гастриту, а також зниження чоловічої потенції. Розчинна кава впливає на організм людини, як наркотик. Усе це зумовлено наявністю в ній кофеїну, що викликає звикання. Зауважте, що у розчинній каві його на 50% більше, аніж в заварній. Якщо людина відмовляється від напою, то у неї спостерігається сонливість, головний біль та постійна загальмованість. Лікарі називають такий стан «кавовим зламом», тому рекомендують людям відвикати від улюбленого напою поступово.
Насправді в розчинній каві власне кави близько 15%. Тому її по-праву можна назвати отрутою, адже останні 85% - це домішки, завдяки яким виробникові вдається зменшити собівартість напою. До них належать: мелені крупи, порошок жолудів, кавове лушпиння, штучний кофеїн та ароматизатори. Такі добавки, без сумніву, не мають позитивного впливу на людський організм. Перенасичення ними викликає серйозні захворювання серця, печінки, шлунку. Часто можна спостерігати харчові отруєння.
Увага! Виявити домішки в каві легко. Для цього капніть декілька крапель йоду в приготовану розчинну каву. Якщо вона набуде забарвлення синього кольору – відповідь очевидна. 

Ольга Рогацька
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією