Популярне

Київ в останні дні вересня. Куди б сходити?

Київ – це завжди стовідсоткова можливість знайти розвагу на будь-який смак: виставки, фестивалі, концерти, екскурсії, а ще різноманітні лекції , майстер-класи та конференції.  Залишок вересня приберіг  також немало подій, завдяки яким Ви забудете про осінню депресію назавжди. Для цього потрібно:

1.    Познайомитись з унікальним абстрактними роботами чотирьох талановитих авторів на виставці «Необмежена завершеність».
2.    Для любителів театру – відвідати виставу останньої п’єси Чехова «Вишневий сад» 25 вересня.
3.    26 вересня піти на перший в Україні концерт перуанських музикантів  «El Dorado. Gold Inka Empire» у Жовтневому палаці та насолодитися магічним звучанням незвичних інструментів.
4.    Прогулятися Національним Ботанічним садом імені Гришка та тільки там завітати на грузинське застілля, яке охоплюватиме дегустації страв, вин та спецій, кінопокази кращих грузинських фільмів, майстер-класи з гончарства, уроки грузинської мови і танцю.
5.    Насолодитися у виконанні оркестру «Київські солісти» чарівними композиціями із незабутніх стрічок, а саме «Амелі», «Привид», «У погоні за щастям», «Форест Гамп» та інші.
6.    Посмакувати рідкісними сортами пива та стравами німецької кухні  на Octoberfest 25-27 вересня.
7.     Обрати собі пухнастика на Міжнародній виставці котиків 26-27 вересня.
8.    Взяти участь у марафоні, маршрут якого пролягатиме поблизу визначних місць столиці: Києво-Печерської лаври, Десятинної церкви, а також охоплюватиме Поділ, Бессарабку, міст Патона і Русанівську набережну.
9.    Побувати на виставці фоторобіт «Україна і українці» Івана Макаровича Гончара, які створені 40 років тому, а також взяти участь в авторському проекті чернігівського фотографа Романа Закревского "Where we are", сфотографувавшись на пам’ять. (23 вересня – безкоштовний вхід, тому поспішайте).
10.    І, звичайно ж, Гогольфест . Подія, що не потребує зайвої реклами. Фестиваль сучасного мистецтва, який до 27 вересня  дивуватиме, надихатиме та вражатиме своїх відвідувачів. Культурні заходи у таких напрямках як театр, кіно, візуальне мистецтво, танець, альтернативна музика, еко-арт, література,  fashion art. І це ще не увесь список!
У фестивалі бере участь, окрім України, Німеччина, Франція, Польща, Великобританія, Нідерланди, Швейцарія тощо.
Перелічити усе просто неможливо та і не потрібно. Дізнавайтесь, шукайте та відпочивайте душею.)

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Київ

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією