За сприяння Петра Гадза в Бучачі масштабно відсвяткували професійне свято аграріїв
Організатором та спонсором заходу є голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром», Герой України Петро Гадз.
Під час урочистого концерту колектив «Бучачагрохлібпрому», працівники інших агрогосподарств Бучаччини та ветерани сільського господарства отримали грошові премії, квіти й грамоти. Окрім цього, на запрошення Петра Івановича Гадза з музичною програмою приїхав поет-пісняр Степан Галябарда.
Герой України Петро Гадз каже, у професійно свято варто дякувати за нелегку працю не лише сучасним аграріям, але й ветеранам галузі, бо саме вони поклали основу для розвитку сільського господарства краю.
– Робота людей, які працювали на землі кілька десятків років тому, була набагато важчою, аніж праця аграріїв сьогодні. У них не було такого матеріально-технічного забезпечення, але, пори це, ветерани сільського господарства залишили нам якісне підґрунтя для розвитку галузі. Успішна аграрна Бучаччина – результат самовідданості та наполегливості великої команди професіоналів. У День працівника сільського господарства дякую усім, хто працює на землі та годує людей. Ваша плідна й чесна робота варта похвали, – зазначив Петро Гадз.
Тернопіль; Бучач; Свято;
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEВи мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.
01.12.2020 року відійшов у засвіти відомий педагог Тернопілля, учитель учителів, колишній директор обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (1985-2014) Юрій Васильович БУГАН.
Якщо карантин вихідного дня виявиться неефективним, то уряд України буде змушений ввести в країні повний локдаун.
Жити у ХХІ сторіччі означає жити онлайн. Хочемо ми цього чи ні, такі реалії нашого сьогодення. Подумайте, скільки людей із кола ваших знайомих не користується телефоном? А інтернетом?