Популярне

Кандидат в Національне антикорупційне бюро… вимагав хабарі

Працівники Служби безпеки України, разом з Головною військовою прокуратурою, затримали співробітника СБУ у Києві та Київській області. Як повідомили редакції КНК, офіцер систематично вимагав у підприємців (сфера надання інформаційних послуг) хабарі у вигляді дорогої техніки. 

Натомість хабарник пропонував їм свою допомогу в роботі та вирішення проблем з правоохоронними органами. Якщо ж підприємці відмовляли «перевертню» у пагонах, то офіцер шантажував їх багаточисельними проблемами та вилученням комп’ютерної техніки.
В результаті обшуку в квартирі хабарника було виявлено комп’ютерне обладнання, планшети та ноутбуки відомих світових марок, а також гроші.
Слідство встановило ще один цікавий факт: офіцер-хабарник є кандидатом на посаду в Національне антикорупційне бюро України. Він вже пройшов тестування та співбесіду і був переведений на другий етап конкурсного відбору.
Наразі на офіцера-хабарника, за отримання неправомірної вигоди посадовою особою, відкрито кримінальне провадження.
Комітет Народного Контролю нагадує, що перший етап до Національного антикорупційного бюро складався з екзамену на знання законодавства, тестування на загальні здібності, психологічного тестування та співбесіди. Згідно з цих результатів і приймається рішення, чи здатна людина працювати у НАБ України.
Як сказав голова НАБ Артем Ситник, в середньому на 1 місце в бюро претендує більше ніж 22 людини. Невже офіцер-корупціонер виявився кращим за два десятка претендентів? Чому для кандидатів на цьому етапі не проводять тестування на «детекторі брехні»?
Стає страшно за антикорупційне бюро і майбутнє України, якщо боротися з корупцією будуть самі корупціонери. Нам не потрібна боротьба з вітряними млинами та забезпечення таких людей заробітною платою, яка складатиме аж біля 30000 гривень!

Анастасія Посипкіна
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією