Популярне

Приймаємо рішення, або метод підкинутої монети

Будь-яка людина хоч раз у житті мимоволі задумувалась над тим, як часто шекспірівське «бути чи не бути» постає у нашій повсякденності. Безкінечні проблема та проблемки, які вимагають своєї розв’язки: від елементарного –  кава або чай до глобального – вибору майбутнього шляху.

Власне, постійне прийняття рішень – основа життя, чи не так?
Але далеко не для кожного цей процес є легким і, здавалося б, банальні питання декого можуть загнати у глухий кут. Насправді ж людина завжди хоче щось одне більше, ніж інше і знає про це з першої секунди, але часто голос бажання заглушуються  якимись зовнішніми факторами (наприклад, думка оточуючих) або набутим досвідом.


Саме у таких випадках допомогти може…звичайна монета. Загадати на орел чи решку і підкинути у повітря…Скажете, що буде, те буде? Не зовсім так. Поки монета у повітрі, людина уже знає відповідь на своє запитання. Хто б що не казав,але ніхто не любить, коли особисті питання вирішує хтось інший або щось інше, крім нас самих. Тим більше монета.)))
Тому сміливо витрушуйте свої гаманці і не вагайтеся приймати рішення! Якщо і випаде решка, ви завжди зможете вчинити за орлом та навпаки.

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією