Популярне

Сукні-картини, або Як уміють дивувати дизайнери з Нідерландів?

Епатаж і сучасна творчість – поняття майже тотожні. Що робити, коли, здавалося б, усе придумали, а дивувати,  щоб запам’ятатися, чимось потрібно. Без цього про славу можна і не мріяти.

Дизайнерів це стосується у першу чергу. Вдруге маленьку чорну сукню або жіночі брюки не придумаєш. Тому сьогодні діє неписаний принцип - чим божевільніше, тим краще.

Любителі  картинних галерей з гідністю оцінили б задумку голландських модельєрів. Віктор & Рольф трансформували картини в елегантні сукні, чим по-справжньому вразили вибагливу французьку публіку. Позолочені рами і розписані розписи картин створювали гармонійний образ своєю контрастністю.

На очах у глядачів вони зняли картини, які прикрашали подіум і стали «надягати» їх на моделей.

Авторів цієї незвичайної колекції надихнув Золотий вік нідерландського мистецтва 17 ст.


 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією