Популярне

Музей космонавтики

Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова в Житомирі - це місце, де знаходять для себе щось цікаве і дорослі, і діти, куди неодмінно приводять своїх гостей житомирці. 

Сергій Павлович Корольов стояв біля витоків практичної космонавтики не тільки з точки зору створення якісно нової космічної техніки, але і з точки зору становлення космічного мислення, заснованого вже не тільки на теоретичних положеннях, а й на практичному досвіді. 

 Тому природно, що в музеї його імені космонавтика постає перед нами якісно новою галуззю людської діяльності. Такою, яка справила вплив не тільки на стрімкий розвиток науково-технічного прогресу в усьому світі, але також активізувала космічні тенденції в людському мисленні, моралі, духовності, творчості.

Прорив Людини у Космос вплинув не тільки на матеріально-технічну сторону земного життя, але і на духовний розвиток людства. Ми все більше спостерігаємо, як тісно пов'язаний розвиток космонавтики зі зміною світогляду людей. Чим більшою стає кількість людей, які бачили свою планету з космічної далі, тим більшу силу знаходить таке явище, як планетарне мислення. Практична космонавтика багато в чому гостро позначила глобальні проблеми цивілізації і залишається одним з перспективних напрямків людської діяльності в майбутньому.

Тому не тільки про новини космонавтики можна дізнатися в музеї, не тільки ознайомитися з її історією. Філософія і мистецтво так само повноправно зайняли тут своє місце. Поряд з науково-практичними конференціями, які збирають звідусіль вчених і музейних працівників, давно звичними в музеї стали зустрічі з цікавими людьми, вечори поезії і музики, художні виставки, навіть театральні прем'єри. Все це робить музей осередком культурного і духовного життя міста.

Наше

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією